Tento blog není již více jak rok aktualizován a tím pádem zde můžete nález informace, které se nemusí slučovat se skutečností. Děkuji za pochopení.

Rozhovory

Bravo Girl

27. října 2008 v 17:29 | Agnes
Tak si říkám, že si Bravo Girl nějak oblíbilo členy skupiny NightWork. Již po několikáté byli zpovídaní v rubrice Míši Maurerové "Na férovku". Tentokrát se "oběťmi" stali Vojta Dyk, Kuba Prachař a s nimi Martha Issová.


Kdo by měl udělat první krok ke sblížení?

Martha Issová: "To záleží na situaci a pak je úplně jedno, kdo začne. Neewistuje na to žádný pravidlo, všechno je to na tom odvážnějším."

Vojta Dyk: "Ja naprosto souhlasím s tím, co řeklaa Martha. Ona má totiž vždycky pravdu, a navíc je úplně ze všech nejodvážnější!"

Kuba Prachař: "Já si myslím, že je jedno, kd ozačne. V nejhorším případě to můžou rozhodnout rodiče. Ale do toho bych fakt nešel :-)"František Soukup: „V kuchyni mi stačí sporák a dřez!“

11. října 2008 v 21:48 | Agnes
Syn textařky Gabriely Osvaldové a skladatele Ondřeje Soukupa se rozhodl jít ve stopách rodičů. Hraje v kapele Nightwork, kromě toho složil hudbu k seriálu On je žena a k filmům Experti a Panic je na nic. Jak si ale vede František Soukup (24) v kuchyni?

Vaříte?
"Ano, každý den, jinak bych zemřel hlady. Nejsem přímo rozený kuchtík, ale ledacos zvládnu. Navíc mě vaření baví, protože se u této činnosti dá znamenitě popíjet."

Co nejraději děláte?
"Lívance, baví mě je karamelizovat, též s radostí flambuji maso."

Více na kuchyne.cz

Záznam z Křížového výslechu na F1

27. září 2008 v 19:58 | Agnes
Pro ty, kteří nestihli nebo nemohli slyšet Vojtu Dyka v pátek v Křížovém výslechu u Luboše Xavera Veselého, mám dobrou zprávu.
Záznam nalezte buď na stránkách Frekvence 1 nebo v tomto článku.

TAKŽE TADY JE SLIBOVANÝ ZÁZNAM !!!

Vojta v Křížovém Výslechu

21. září 2008 v 1:36 | Agnes
Pro všechny příznivce Vojty Dyka malá aktualitka: Vojta bude v pátek 26.9.2008 od 9:00 do
10:00 na Frekvenci 1 v Křížovém Výslechu. Můžete mu už teď poslat dotaz tady!
Takže nezapomeňte v pátek 26.9.2008
(zdroj:Frekvence 1 )

Bravo Girl!

24. července 2008 v 20:59 | Agnes
Pro všechny, kteří pravidelně odebírají Bravo Girl! není novinkou rubrika "Ptej se Míši Maurerové". Míša se pokaždé ptá třech mladých osobností na otázku, kterou jste položili vy jí.
V posledním čísle tohoto časopisu (číslo 15), byli dotazováni dva členové Nightwork, a to František a Vojta.
Kdy se stydíte nebo kdy jste se styděli nejvíc? A co proti tomu děláte?
František Soukup: "Já se stydím hlavně při oslovování holek, takže asi proto jsem ještě žádnou nesbalil a musí balit ony mě."
Vojta Dyk: "Já jsem stydlivej celkem dost. Při koncertě, když mě to přepadne, se kolikrát musím otočit zády k publiku, ale pak už je to lepší."

 
 

Reklama