Tento blog není již více jak rok aktualizován a tím pádem zde můžete nález informace, které se nemusí slučovat se skutečností. Děkuji za pochopení.

Nightwork

Vyhodnocení ankety

12. července 2008 v 0:31 | Agnes
Vzhledem k tomu, že se někteří členové této pražské partičky změnili, ukončila je anketu "Kterého člena máte nejraději?" . Anketa probíhala od 22.března 2008 do 11.července 2008.
A dopadla následovně :
4.místo Kuba Prachař
5.místo Radim Genčev
6.místo Ondra Kollár
7.místo Lusy V. Zubková
Zárověň již dnes můžete hlasovat v nové anketě.

Vznik skupiny

22. března 2008 v 20:40 | Agnes
Skupina,která vznikla jako záminka k záškoláctví se na začátku roku 2007 prokousala až k vydání debutového alba s názvem RespectMaja.Tři členové kapely jsou také herci (Vojtěch Dyk-seriál Letiště,angažmá v Národním Divadle / Jakub Prachař-Horákovi,Ulice / Jan Maxian-Muzikál Tajemství,dabér-Namluvil Froda s triologie Pána prstenů,či Spidermana),dále tvořena jediným tanečníkem stylu A LA Tarantula Františkem Soukupem a basistou Radimem Genčevem a bubeníkem Ondřejem Kollárem.

NightWork koncertuje zhruba dva roky a styl hudby, který hraje,se dá charakterizovat jako moderní podoba"discofunky"spojena částečně s elektronikou a Worldmusic.V repertoáru se nalézá například prazvláštní variance na píseň Včelka Mája, u které skupina použila původní text,a však hudbu předělala do vlastní podoby.Páč je CD podle tohodle kousku vlastně i pojmenováno,nakonec se na tu pilnou včeličku Máju za 19 minut a 25 vteřin natočil i klip.
Nuže...
Respect Maja
(čerpáno z internetových stránek skupiny www.nightwork.cz)
 
 

Reklama